בושם Nishane | בושם נישנה

עכשיו 15% הנחה על כל בשמי נישנה בהזמנת קוד קופון: NIS15

בהשראת המסורת המושרשת, החזון המודרני והמבנה הקוסמופוליטי של איסטנבול שאימץ כל כך הרבה תרבויות, נישנה מוכן להיות האינדיקטור שלנו לערך בו אנו מעריכים את עצמינו ואת יקירינו ומתפנקים בניחוחות ייחודיים ומתוחכמים.

 

בושם נישנה

לניחוחות, אפילו הכי עדינים יש את היכולת להצית זיכרונות שכבר חשבנו שנשכחו מהלב… ריח של אדם אהוב, ניחוח רגע משמעותי בחיינו, ריחה המשכר של תקופה. בושם NISHANE מציג בגאווה אוסף ייחודי של בשמי נישה בהשראת המזרח התיכון.

תווי הניחוחות של קולקציות מבית NISHANE נבחרו בעדינות על מנת לספר סיפורים ייחודיים. כל ניחוח של NISHANE מעוצב בדרך ייחודית משלו.

צאו למסע בעקבות הזיכרונות האינטימיים ביותר שלכם. תנו לניחוחות בושם NISHANE למלא אתכם בריחות העצים הממלאים את אפכם בעת טיול בפארק, באושר הממלא את הגוף עם כל נשימה עמוקה של פריחת האביב, הטעם העשיר של פירות מתוקים..

ההשראה של בושם NISHANE

בושם NISHANE הינו בושם טורקי מפורסם. מתוך כבוד למסורת הטורקית, השמה דגש על הכנסת אורחים מכל הלב, חברת NISHANE  בחרה לפתח בשמים במחווה למסורת הטורקית עתיקת היומין של הצעת בישום לאורחים השבים מדרך רחוקה. חברת NISHANE חולמת להוביל את הדרך לחידוש מסורת טורקית נהדרת זו.

ניחוחות NISHANE נרקחו בהשראת הניחוחות האקזוטיים של איסטנבול ותרבויות אחרות מהמזרח התיכון. מרכיבי הריח מגיעים מהטבע הפראי בכל רחבי העולם, בניסיון ליצור ריחות מיוחדים המשדרים פתיחות, חמימות הכנסת אורחים ואהבה כללית לבני אדם.

למה בית הבושם?

לבית הבושם הסכם ייבוא בלעדי עם חברת בושם NISHANE. אצלנו תוכלו למצוא את בשמי NISHANE בייבוא מפוקח תוך עמידה בכללים הנוקשים לשמירת איכות וטריות של חברת NISHANE.

אנו יכולים להבטיח שהבשמים שלנו נשמרים בקירור מתאים ללא חשיפה לשמש באף שלב של הייבוא. אנו דואגים לכם לבושם NISHANE ברמה הגבוהה ביותר- באחריות.

×

עגלת קניות

אימיילים שבאמת תרצו לפתוח

הירשמו והישארו מעודכנים 

דילוג לתוכן