על בושם לגבר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

ניחוחות שמלווים אותך

בשמים לגבר – עפ"י גלגל הריחות של אדוארדס, מומחה בשמים בריטי שהציג ספרו "ריחות העולם" בשנת 1984, גלגל ריחות, בדומה לגלגל צבעי העולם, היו תחילה 323 ריחות אולם עם השנים נוספו עליהם עוד רבים. הוא מחלק את עולם הריח לארבעה סוגים מרכזיים- פרחוני, אוריינטלי עצי וטרי. כל אחד מהם מתחלק למיני קטגוריות כמו למשל "עצים יבשים", "פרחוני רך" ועוד. כך יכול כל צרכן לזהות את הנטייה הטבעית שלו לקטגוריה מסוימת של ריח, וזה באמת עובד. עבור אחד ריח מסוים של בושם מריח "רע" ולאחר "גן עדן". כל איש טעמו וריחו. 

מה שאדוארדס עשה, המשיך בעצם את מה שהחלו לעשות בראשית המאה העשרים. אבל ככל שהטכנולוגיה התערבה בתעשייה הזו החלוקה הפכה להיות הרבה יותר מפורטת כמו: עוריים מזרחיים, פרחוניים, עציים ועוד. אפשר בהחלט לומר כי יצרני הבשמים מבססים את הבשמים החדשים שלהם, על חוויות, על טעמם האישי ועל חוש הריח שלהם. גם בשמים לגברים זוכים ליחס הזה. 

תוויות על כל בושם

אם יצא לכם להיתקל בזמן האחרון בהמלצה על בשמים לגבר,  די בקריאה של ההתוויה שלו כדי להשתכנע שמדובר פה, לא בבושם אלא במוצר משנה חיים. הנה למשל מה שכתוב באתר של בית הבושם על הבושם הגברי: הימלאייה.

"תוך מיזוג העוצמה של האדם והטבע, נוצר בושם ההימלאיה גדי להנציח את העלייה הנועזת של אוליביה קריד אל ההרים עוצרי הנשימה. וההרכב המנצח: תווים ראשיים: מנדרינה, לימון, אשכוליות וברגמוט. תווי אמצע: פירות יער ורודים, אגוז מוסקט, ארז עץ אלגום. תווי בסיס: אמברגריס, מאסק, פולי טונקה. ואם לא השתכנעתם עד כה, הנה לכם הפיאנלה: תווים חמים של ארז ואלגום, יוצרים מחדש את הנוף הטיבטי עם השלג, התגלמות ביטחון וגבריות מחוספסת בדומה למדרון של הקרח. במילים אחרות. כל בושם הוא שיר הלל לנוף, זיכרון, חוויה ואהבה. 

בושם לגבר – תספר מי אתה

גם הבושם הגברי אוונטוס נוצר בהשראת חייו הדרמטיים של הקיסר אוונטוס. הוצג ב-2010 של הפרפיומר הידוע אוליבריה קריד ובנו ארווין והפך תוך זמן קצר לניחוח הכי ממכר בתולדות המותג. 

פירוש השם אוונטוס הוא : מן הרוח. הבושם הזה מיועד לגברים שלא עוצרים, שמשיגים ששום דבר לא מפחיד אותם ושתופסים את עצמם כמצליחנים. הוא מורכב מדומדמניות שחורות, ברגמוט, אננס, תפוחים ורד יער, ליבנה פצ'ולי. מאסק אלון, אמרגריס וניל. 

בשמים לגברים, כמה כוח ועוצמה יש בריח. 

אנשים שקראו את הכתבה התעניינו גם ב: נרות ריחניים | בשמים יוקרתיים לאישה | בית הבושם

×

עגלת קניות

אימיילים שבאמת תרצו לפתוח
5% הנחה על קניה ראשונה בהרשמה
דילוג לתוכן