בושם Creed | בושם קריד

Creed היא חברת בושם ידוע ומוכרת בעולם הבשמים, עבור קריד הכנת בשמים זה עניין משפחתי. מאז 1760, כאשר ג'יימס הנרי קריד הקים את החברה שלו בלונדון, העסק הועבר מדור לדור. כיום, אוליבייה הנרי קריד נמצא בחזית הדור השישי. קריד הוא מאוד בריטי ועם זאת מאוד צרפתי. הקיסרית הצרפתית יוג'ני רצתה את הבושם האהוב עליה קרוב ושכנעה את הקרידים לעבור בשנת 1854 מלונדון לפריס, שם ניתן למצוא את המשרד הראשי והבוטיק כיום.
ניחוחות קריד נוצרים בעבודת יד ובאופן המסורתי ביותר. כאבות אבותיו לפניו, נשיא החברה והבשם אוליבייה קריד נוסע ברחבי העולם למצוא את חומרי הגלם לבשמים שלו על מנת ליצור את השילובים המושלמים.

סוף התוכן

הגעת לקצה; איו יותר פוסטים.

 

בושם קריד- סדרת הניחוחות של קריד

קריד יצרה מורשת של ניחוחות ללא תחרות המוערכים על ידי אניני טעם. לאורך מאות השנים יצרה משפחת קריד למעלה מ-200 בשמים שהעידו על רוח יצירתית שהועברה מאב לבן במשך שבעה דורות. נכון להיום, חברת הבשמים היא חברת ניחוחות היוקרה הפרטית היחידה בעולם.

בושם קריד מיוצר מתמציות ייחודיות בטכניקת אינפוזיה מסורתיות המאפשרת לקריד לשמור על האיכות והאותנטיות הגבוהות של הניחוחות שלה. התהליך מורכב ומדוקדק להפליא ומערב דיוק מדעי ומגע אומן עדין.

ההיסטוריה של בושם קריד

קריד הוקמה בשנת 1760 כחנות בגדי יוקרה מבושמים המספקת כפפות ריחניות, בשמים יוקרתיים ובגדים מחויטים לאצולת בריטניה. ניחוחות בושם קריד זכו להוקרה בזכות האיכות, העידון והמקוריות שלהן, והפכו במהרה למועדפות על אצילי בית המלוכה הבריטי והמלכה ויקטוריה.

הקיסרית הצרפתית יוג'ני חיבבה את בשמי קריד באופן יוצא דופן ובשנת 1854 הצליחה לשכנע את משפחת קריד להעביר את העסק המשפחתי לפריז. גם בימינו, ניתן למצוא את המשרד הראשי ובוטיק הבשמים של חברת קריד במרחק קטן מארמון האליזה, מול בתי המלון היוקרתיים Hotel De Sers ו-Four Seasons Hotel George V Paris.

כיום מנהל את העסק המשפחתי המוצלח אוליבייה הנרי קריד, דור שישי למקימי החברה.

בושם קריד משלב בין חושניות צרפתית למלכותיות בריטית.

ניחוחות קריד מיוצרים בעבודת יד באופן מסורתי. כאבות אבותיו לפניו, נשיא החברה והבשםאוליבייהקריד נוסע ברחבי העולם למצוא חומרי גלם איכותיים ואקזוטיים לבשמים שלו על מנת ליצור את השילובים הנהדרים שהופכים את בשמי קריד למה שהם – מותג יוקרתי מוביל בכל העולם.

בושם קריד לגבר

עם קהל לקוחות סלקטיבי מאוד, יצרה חברת קריד במשך הדורות למעלה מ-200 ניחוחות ייחודיים, כולם מקוריים ומיוצרים בעבודת יד. את ניחוחות המופת מציגה חברת קריד בשוק העולמי, עם הסדרה היוקרתית והרעננה של בושם קריד לגבר.

ניחוחות בושם קריד לגבר קריד מיוצרים מתמציות מעולות ומכילות את האחוז הגבוה ביותר של המרכיבים הטבעיים בתעשיית הבשמים הצרפתית. חברת הבושם קריד מצליחה לרתק את קהל מעריציה באמצעות ייצור תמצית משלה של וניל, מאסקואמבר בניחוחות עמוקים וייחודיים.

כאשר הוא נמצא בצרפת או בנסיעות לחו"ל, אוליבייהקריד בוחר באופן אישי את תמציות הוורדים הטהורות ביותר מבולגריה, טורקיה או מרוקו, כמו גם יסמין ואיריסים אמיתיים מפירנצה, טוברוז מהודו, וסיגליות אמיתיות.

טכניקת העירוי, שננטשה כיום על ידי התעשייה המודרנית, מאפשרת לאוליבייהקריד הפרפקציוניסט לשמר את האותנטיות של הניחוחות שלו. תמציות הריח המיוחדות של חברת בושם קריד משמשות בייצור ניחוחות חושניים ומפתיעים לשימוש בבושם קרידלגבר ולאישה.

יוקרה בכל מגע

קריד ממשיכה לתת מענה לאניני הטעם גם בעידן המודרני. עם קהל לקוחות עולמי שכולל בני מלוכה וקברניטי תעשיה, בשמי קריד הינם סמל למעמד ועושר. ניחוחות קריד נועדו להזמין ולפתות אתכם בחושניות חסרת מעצורים.

בית קריד מציע בשמי יוקרה לנשים, כולל השקה מחודשת של הבושם המלכותי פלר דה בולגריה, המבוסס על הבושם שנוצר במאה ה-19 עבור המלכה ויקטוריה. כאשר תשאפו את ניחוחות הבשמים של חברת קריד, תוכלו לחוות את משק כנפי ההיסטוריה באופן המוחשי ביותר.

הוסיפו לעגלה את הבושם האהוב עליכם מקולקציית קריד ותיהנו מהנחה מדהימה ומשלוח עד הבית. אנו מספקים ניחוחות אותנטיים בזכיינות רשמית ומתחייבים לתנאי משלוח מותאמים, ללא חשיפה לשמש וחום.

ההיסטוריה המלכותית של בושם קריד

לבשמי קריד היסטוריה ארוכה של קהל לקוחות מלכותי:

המלכה ויקטוריה

בשנת 1885 מינתה המלכה ויקטוריה את קריד לספק הבושם הרשמי של חצר המלוכה הבריטית. בתגובה, פיתח קריד את ניחוח פלורס דה בולגריה היוקרתי שהוקדש באופן אישי למלכה ויקטוריה ונלבש על ידה עד ליום מותה. עד ליום מותה, היתה המלכה ויקטוריה היחידה שהורשתה להשתמש בניחוח העשיר.

הריח המרתק הזה, העשיר בשושנים, זמין כיום לכולם.

המלכה מריה כריסטינה

מלכת ספרד מריה כריסטינה שמעה גם היא את שמו של הבשם המלכותי ודרשה בנחישות לנסות את הניחוחות המיוחדים שלו. בשנת 1885 רכשה המלכה את בשמי קריד עבור עצמה באמצעות צו מלכותי. ניחוחות קריד השאירו רושם עמוק על המלכה בעלת הטעם היוקרתי.

סר וינסטון צ'רצ'יל וג'ון פ. קנדי

במאה ה-20 בחרו בבושם קריד לא רק חברי בית המלוכה הבריטית (כולל הדוכס והדוכסית מווינדזור) אלא גם פוליטיקאים מובילים: סר וינסטון צ'רצ'יל, גיבור מלחמת העולם ה-2, לבש את ניחוח ה'טברום' של קריד. ואילו מעברו השני של האוקיינוס, חבר הקונגרס האמריקאי הצעיר והנשיא העתידי ג'ון פ. קנדי ​​לבש את ניחוח ה'ווטיבר' של קריד.

ניחוח הבית הלבן

בשנת 2005, יצר מר קריד מחווה לבית הלבן בשם 'אהבה בלבן'. ניחוח בושם יוקרתי ומתוק זה נלבש ע"י נשותיהן של שתי נשיאים אמריקאיים: לורה בוש קיבלה את הבקבוק הראשון בשנת 2005, והודתה באופן אישי למר קריד במכתב תודה שנשלח למשרדו בפריס. בנוסף, עפ"י הוושינגטון פוסט, מישל אובמה בכבודה ובעצמה נהגה ללבוש את 'אהבה בלבן'. משום כך, יש הקוראים לניחוח זה "ניחוח הבית הלבן".

קייט מידלטון

קייט מידלטון, דוכסית קיימברידג' ואחת הנשים המפורסמות ביותר בעולם התפרסמה בעקבות נישואיה לנסיך וויליאם הבריטי. נסיכה בת זמננו, קייט מידלטון נחשבת לדמות קלאסית ומלכותית ועם זאת מחוברת לעם. בשנת 2006 הוקדש לקייט מידלטון הבקבוק הראשון של קריד לאותה שנה, בושם Royal Ceylan העשיר עם ניחוח האלגום המלכותי.

פתיחת הסניף הראשון באמריקה

בשנת 2010, חגגה חברת הבשמים קריד את שנתה ה-250 על ידי פתיחת החנות AVENTUS – חנות קריד היחידה בארה"ב. ניתן למצוא את החנות היוקרתית אשר משרתת את בני המעמד הגבוה של העיר ניו יורק בשדרת מדיסון 794 במנהטן. עם הקמתה, תוארה החנות כ"חוויה מהפנטת" על ידי הניו יורק טיימס.

החנות היוקרתית מציעה את מגוון ניחוחות בושם קרידבחווית קנייה ייחודית המוקדשת כולה לחוש הריח. חווית הקנייה בחנות היוקרתית נחשבת לחוויה על-חושית מיוחדת ורבים פוקדים את החנות כדי לשאוף אל קרבם את האדים המשכרים האופפים את חלל החנות.

250 שנות הצלחה

מותג בושם קריד מציע כ-84 מותגי יוקרה מהפנטים, מתוכם ניתן למצוא את 43 הפופולריים ביותר אצלנו באתר. ניחוחות קריד הן פרויקט בין דורי בשיתוף שישה דורות של בשמים: אוליבייהקריד, ג'יימס הנרי קריד, ארווין קריד, הנרי קריד הרביעי, הנרי קריד השלישי וג'יימס הנרי קריד הראשון.

בשמי קריד מאפשרים לקהל מעריציהם הנאמן ליהנות מניחוחות מלכותיים בהישג יד: חושניות צרפתית אמיתית עם כל היוקרה של בית המלוכה הבריטי.

 

×

עגלת קניות

אימיילים שבאמת תרצו לפתוח

הירשמו והישארו מעודכנים 

דילוג לתוכן